fbpx

Współpraca

Najwyższa jakość nie bierze się znikąd. Za sukcesem kryje się ciężka praca, zaangażowanie, nieustanny rozwój i inwestycje w technologię produkcji.

Dzięki temu jesteśmy idealnym partnerem dla Twojej firmy. W naszej ofercie możemy zaproponować współpracę na najwyższym poziomie, począwszy od dostarczenia produktu po serwis oraz administrację. A tak naprawdę wszystko stoi po naszej stronie.

Etap produkcji, technologia tworzenia, sprawdzone rozwiązania to tylko początek drogi tworzenia a wszystko to jest MADE IN POLAND.

Jako doświadczony producent zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestorzy oczekują możliwości wyboru i chcą mieć pewność, że zakupili najlepszy dla siebie, jak i swoich klientów produkt, które zapewnią najwyższy standard. Współpraca między naszymi firmami opierałaby się na umowie partnerskiej.

Dlatego w naszej ofercie znajdują się różne modele współpracy. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty współpracy.

Z dumą możemy pochwalić się iż cały proces technologiczny od wyboru materiałów do etapu końcowego odbywa się w Polsce. Technologie unowocześnione są poprzez własne innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne linie produkcyjne naszej firmy.
Chusteczki o wymiarach 30 x 17cm wykonane są z niepylącej włókniny najwyższej jakości, która nie pozostawia śladów po czyszczeniu. Nasączone są środkiem, który doskonale usuwa wszelkiego rodzajów zabrudzenia, regeneruje czyszczone powierzchnie i pozostawia przyjemny zapach. Dzięki właściwościom antystatycznym zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się na nich kurzu oraz chronią materiał przed starzeniem i promieniowaniem UV. Przywracają naturalny wygląd, nabłyszczają, wydobywają pierwotny kolor i blask czyszczonych powierzchni. O jakości naszych wyrobów świadczy nominacja na Międzynarodowych Targach Paliw w Warszawie do Produktu Roku 2019 .

DISPLAY

Każdy nasz Partner na życzenie otrzymuje gratisowy ekspozytor tzw. DISPLAY. Jest to pakiet 5-ciu rodzajów chusteczek spakowanych po 50 szt. w odpowiednie kuwetki. DISPLAY wymiary – szer. 380mm x wys. 250mm x podstawa 230 mm mieszczący maksymalnie 

5 pakietów po 50 sztuk. Oczywiście rodzaj wystawianych chusteczek należy do Państwa. 

Bądź w kontakcie

Nasze biuro

Top-Servis FHU

ul. Czereśniowa 60, Krępiec

Polska

Skontaktuj się z nami

biuro@czys-ty.pl
+48 733 955 060
Pon - Pią, 8:00-16:30

Skontaktuj się z nami

pl_PLPolish